سلام ، به سایت لوازم اوژن خوش آمدید.

افتتاحیه اولین برند شاپ اوژن

افتتاحیه اولین برند شاپ اوژن

افتتاحیه اولین برند شاپ اوژن

افتتاحیه اولین برند شاپ محصولات لوازم خانگی اوژن در استان البرز با حضور هیئت رئیسه اتحادیه لوازم خانگی و اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و تولید کنندگان استان البرز

هیئت مدیره لوازم خانگی

حضور هیئت مدیره اتحادیه لوازم خانگی و هیئت مدیره اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در افتتاحیه اولین برند شاپ لوازم خانگی اوژن در استان البرز  

 

اولین برند شاپ اوژن

 

در تاریخ 2 اسفند ماه سال 1399 اوژن در مراسمی اولین برند شاپ محصولات خود را در کرج افتتاح کرد . این فروشگاه در منطقه تجاری شهر در خیابان آبان واقع‌ شده است ، منطقه‌ای که یکی از قطب‌های تجاری و تعمیرات لوازم خانگی در شهر به ‌حساب می‌آید.

برند شاپ اوژن

 

ارتباط اوژن با مشتریان

در مراسم افتتاح این فروشگاه ، کامران صیدی مدیرعامل اوژن گفت : « ارتباط مستقیم با مشتری همواره برای اوژن اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل این برند شاپ را راه اندازی کرده ایم تا بهترین خدمات و قیمت ها را به صورت مستقیم به مشتریان اوژن ارائه دهیم.ارتباط اوژن و مشتریانش فقط یک ارتباط بین فروشنده و خریدار نیست بلکه ما مقید به ارائه بهترین خدمات به مشتری هستیم . و به همین علت تصمیم گرفتیم که فروشگاه جدید باید جایی باشد تا مشتریان ، فروشندگان و حتی تولیدکنندگان بتوانند در آن دورهم جمع شوند».

 
 

برند شاپ اوژن

 

تکنولوژی در لوازم خانگی

اوژن در این برند شاپ ، بخشی اختصاصی برای معرفی و استفاده همه‌جانبه از تکنولوژی در زندگی دارد که در آن به مشتریان امکان تجربه زندگی در یک ‌خانه که تمام اجزای آن مبتنی بر تکنولوژی های روز دنیا کار می‌کند  را می‌دهد.

در طبقه اول این فروشگاه کلیه محصولات اوژن به نمایش گذاشته‌ شده و در طبقه دوم نیز فضایی برای تعمیر لوازم خانگی و خدمات برند اوژن در نظر گرفته شده است . طبقه اول دارای سه بخش مختلف شامل محصولات اوژن ، محصولات اوپیا و بخش اداری  می‌شود.

در این برند شاپ مشتریان فناوری‌های آینده در این حیطه را تجربه کرده و با امکانات و لوازم خانگی هوشمند و نوآورانه بسیاری آشنا می‌شوند ، امکاناتی که به کمک تحقیقات گسترده اوژن در همه بخش‌ها به‌ دست‌ آمده است.


برند شاپ اوژن


حضور هیئت رئیسه اتحادیه لوازم خانگی

در این افتتاحیه آقایان اسدالله غلامرضایی رئیس اتحادیه لوازم خانگی صحبت های ارزشمندی در حوضه حمایت از تولیدات داخلی و تولیدکنندگان انجام داده اند که طی اخبار جدید در همین وبسایت گذاشته خواهد شد . همچنین حضور هیئت رئیسه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی آقایان فتحی ، اعتمادی ، کریمی ، طالقانی و … و حمایتشان از این برند را متشکریم .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.