سلام ، به سایت لوازم اوژن خوش آمدید.

ساخت فاز اول کارخانه اوژن

ساخت فاز اول کارخانه اوژن

جاروبرقی ‌های اوژن به‌تازگی بیش از 20 درصد سهم بازار فروش جاروبرقی را در اختیار گرفته‌ و یکی از بزرگ‌ترین سهم ها را در بازار جاروبرقی ها به خود اختصاص داده . کلنگ ساخت کارخانه تولید لوازم‌خانگی اوژن حدود شش ماه پیش یعنی در آبان ماه9۶، در شهرک صنعتی کوثر با حضور رئیس اتحادیه لوازم خانگی استان البرز و رئیس اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی استان البرز به زمین زده شد. 

ساخت فاز اول کارخانه اوژن

رئیس اتحادیه لوازم خانگی که در شش ماه گذشته پیگیر تکمیل این پروژه بوده ، در هفته گذشته ، با حضور در شهرک صنعتی کوثر، از کارخانه درحال احداث تولید لوازم‌خانگی اوژن بازدید کرد. 

 

هیئت رئیسه اتحادیه لوازم خانگی استان البرز پس از این بازدید در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با خرسندی از روند پیشرفت احداث این کارخانه نوشته و تاکید کرده است : شش ماه گذشته (کارخانه لوازم‌خانگی اوژن ) را کلنگ زدیم ، امروز فاز اول این پروژه به اتمام رسیده و تا اواخر سال 1400 به پایان خواهد رسید.

وی ابراز امیدواری کرده است : آغاز تولید و عرضه محصولات این کارخانه بزرگ در بازار باعث کاهش قیمت لوازم‌خانگی خواهد شد . اشاره رئیس اتحادیه به رشد قیمت و ۲ نرخی شدن بازار لوازم‌خانگی در ماه‌های اخیر، به‌دلیل کمبود عرضه است . کارخانه تولید لوازم‌خانگی اوژن که در مراحل میانی ساخت قرار دارد احداث شده و یکی از بزرگ‌ترین کارخانه های فعال این صنعت در سطح استان البرز به‌شمار می‌آید . 


کامران صیدی ، رئیس هیات ‌مدیره اوژن با اشاره به ظرفیت‌های این پروژه در حوزه‌های گوناگون ، از اشتغال ‌زایی برای 200 نفر در این کارخانه خبر داده است . طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته قرار است در همان فاز اول فعالیت، زمینه اشتغال 10۰ نفر در کارخانه لوازم ‌خانگی اوژن فراهم ‌شود و سطح اشتغال‌ زایی ، در فاز دوم فعالیت کارخانه ، به 20۰ نفری که وعده داده شده ، خواهد رسید . 


طبق برآوردهای اولیه ، ظرفیت تولید اسمی این کارخانه برای هریک از محصولات جاروبرقی1۰۰ هزار دستگاه است و ظرفیت عملی آن، تولید 15۰ هزار دستگاه جاروبرقی خواهد بود . قرار است در فاز اول راه‌اندازی ، خط تولید جاروبرقی از میانه تابستان امسال فعالیت خود را آغاز کند ، در فاز دوم هم ظرفیت تولید به دو برابر آن از پاییز امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.