سلام ، به سایت لوازم اوژن خوش آمدید.

نگاهی به غرفه اوژن در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نگاهی به غرفه اوژن در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نگاهی به غرفه اوژن در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نگاهی به غرفه اوژن در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی


اوژن در نمایشگاه امسال توانست نمایی ۳۶۰ درجه از محصولاتش را به معرض دید عموم بگذارد که جاروبرقی‌ های سری جدید VC500 ، VC400 و کیف لوازم جانبی را شامل میشد. در عین حال در این نمایشگاه شاهد قطعات جانبی لوازم خانه و آشپزخانه بودیم.

جاروبرقی های نسل جدید اوژن

همانطور که انتظار می‌رفت ، حتی با وجود جاروبرقی VC300 که مکش بالایی داشتند و به خوبی سطوح را نظافت می‌کردند و لوازم آشپزخانه نظیر خردکن و غذاساز را به رخ می‌کشیدند باز هم ستاره نسل جدید اوژن جاروبرقی های لمسی این برند بود که در نمایشگاه بین المللی تهران معرفی شد. جدیدترین عضو خانواده جاروبرقی های این برند معتبر ایرانی که به خوبی شناخته شده ، جاروبرقی هوشمند با نام VC500 است. اوژن اینبار تکنولوژی را با کمک فناوری‌ های ساخت داخلی قطعات ، باز تعریف کرده و امکانات جدیدی را به این جاروبرقی هوشمند افزوده است. جدیدترین عضو خانواده Ozhen تاییدیه های استاندارد را نیز به همراه دارد و موتور آن نیز در مقابل نفوذ گرد وغبار مقاوم است.

مدل های جاروبرقی اوژن

جاروبرقی های هوشمند این برند در دو مدل عرضه می‌شوند . مدل VC500 تمام لمسی با قابلیت کنترل بلوتوثی از روی زانویی و مدل دیگر VC400 تمام لمسی با زانویی آنالوگ ‌. خرطومی های این دو مدل با همان کنف های مقاوم هستند ساخته شده است.

رونمایی در نمایشگاه

 

روز اول نمایشگاه بین المللی تهران ، اوژن در مرکز سالن به مناسبت معرفی سری جاروبرقی های هوشمند ، سری جدید جاروبرقی ها با صفحه لمسی ، که کنترل آن را آسان تر کرده است . در زمان‌هایی که به دلایلی نمیخواهید برای کم و زیاد کردن جاروبرقی و خاموش روشن کردن آن خم شوید  می توانید به راحتی با استفاده از کنترل روی دسته آن تمام این کار ها را به سرعت انجام دهید ، می‌توان به لطف آن از کمر درد های متمادی بعد از استفاده از جاروبرقی جلوگیری . با این ویژگی صاحبان جاروبرقی به راحتی می‌توانند با استفاده از زانویی بلوتوثی قدرت جاروبرقی را متناسب با فضایی که جارو میکشید تنظیم کنید .زانویی بلوتوثی این محصول ، امکان تعامل و کارایی مناسبی را برای صاحب جاروبرقی فراهم می‌کند . مشابه همین فناوری‌ها در جاروبرقی های هوشمند در کمترین برند های معتبری وجود دارد .

پنجره‌ای به جهان از غرفه اوژن

یکی از بخش‌های نمایشگاه امسال اوژن قرعه کشی جذابی با جایزه های ارزنده بود که البته به صورت لایو اینستاگرام پخش می‌شدند. جدیدترین جاروبرقی های هوشمند اوژن که با نام‌های VC400 و VC500 معرفی شدند در ابعاد یکسان و ظاهر بدنه یکسان  به بازار خواهند آمد. این جاروبرقی ها به ‌لطف فناوری بلوتوث و لمسی می‌توانند جارو کشیدن را به آسان ترین کار دنیا تبدیل کنند. این جاروبرقی ها برای دوست داران طبیعت ساخته شده چرا که فناوری های استفاده شده در آن با حذف موارد مضر برای طبیعت ، آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند و موتوری قدرتمند برای جارو کشیدن پیش روی شخص قرار می‌دهد .